OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Svanar, akvarell, signerad Weiss.

3471777. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Svanar, akvarell, signerad Weiss.

30 x 30 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

30 x 30 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 149