ERIK ELFWÉN. "Popplarna". Olja på duk, signerad.

347166. ERIK ELFWÉN. "Popplarna". Olja på duk, signerad.

89x49 cm.

Dukskada.

Gör en kostnadsfri värdering!

89x49 cm.

Dukskada.

Antal besök: 1 066