SPEGEL, mahogny med bronsere, empire.

3471653. SPEGEL, mahogny med bronsere, empire.

162 x 73 cm.

Åldersslitage samt fanerskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

162 x 73 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Adress

Spritfabriken
Fabriksgatan 2
254 74 Ödåkra
Sverige

Placering
P7 - Pallställ 7
Antal besök: 68