OLLE ALBERIUS. Skulptur, glas, Elefant, Orrefors, signerad.

347153. OLLE ALBERIUS. Skulptur, glas, Elefant, Orrefors, signerad.

Höjd 17 cm

Signerad "Orrefors 4250 111 Olle Alberius".

Mindre slitage.
Nagg finnes.

Olle Alberius (1926–1993)

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 17 cm

Mindre slitage.
Nagg finnes.

Olle Alberius (1926–1993)

Antal besök: 7 700