SPELBORD I FORM FÄLLBORD, rotfaner med betsat underrede, 1800-tal.

347143. SPELBORD I FORM FÄLLBORD, rotfaner med betsat underrede, 1800-tal.

Längd 88, bredd 87, höjd 72 cm.

Bruksslitage samt skev skiva.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage samt skev skiva.

Antal besök: 689