Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
RA Auktionsverket Norrköping
Konst
Måleri
ROBERT HÖGFELT. Landskap. Olja på pannå, signerad.
347138. ROBERT HÖGFELT. Landskap. Olja på pannå, signerad.
33x41 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
33x41 cm.
RA Auktionsverket Norrköping
1 051