STOLAR SAMT KARMSTOLAR, 10 delar, mestadels Nesto.

347108. STOLAR SAMT KARMSTOLAR, 10 delar, mestadels Nesto.

1900-talets senare hälft.

En rygg sprucken samt färgslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

1900-talets senare hälft.

Antal besök: 605