SOFFA, Karl Johan, 1800-talets andra hälft.

347097. SOFFA, Karl Johan, 1800-talets andra hälft.

Längd 210, bredd 60, rygghöjd 106, sittdjup 54 cm.

Bruksslitage, sprickor, slagmärken samt repor. Senare omklädd.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 298