LJUSPLÅTAR, ett par, barockstil, 1800/1900-tal.

34708. LJUSPLÅTAR, ett par, barockstil, 1800/1900-tal.

Mässing. Punsad dekor. En ljusarm. Höjd 46 cm.

Mindre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre skador.

Antal besök: 758