DAMARMBANDSUR, Stål samt 18K rödguld, "Oyster Perpetual", Lady Datejust, Rolex.

347008. DAMARMBANDSUR, Stål samt 18K rödguld, "Oyster Perpetual", Lady Datejust, Rolex.

Längd 18 cm. Safirglas med datumbubbla. Jubileelänk i borstat stål samt polerat guld med dolt viklås, guldfärgad urtavla. Diameter 26 mm.

Referensnummer: 473626. Certifikat, ask samt kvitto för reparation, år 2013 medföljer.

Lätt bruksslitage. Fåtal repor på länk samt boett. Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 702