Bollgolvlampa, 1970-tal.

Bollgolvlampa, 1970-tal.
3469939. Bollgolvlampa, 1970-tal.

Golvlampa med 7 satinerade glaskulor och vitlackerat fäste. 7 brännpunkter.
ca Diameter 42 cm, höjd 142 cm.

tecken på slitage. En funktionell garanti tillhandahålls inte.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 295