GERHARD "GERRY" ECKHARDT (1902-84), gouache, komposition, signerad och daterad 76.

3469842. GERHARD "GERRY" ECKHARDT (1902-84), gouache, komposition, signerad och daterad 76.

Rammått ca 64 x 79 cm, bildmått ca 47 x 61 cm.

Bruksslitage. Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 221