MARTIN SJÖBLOM. Stilleben, olja på duk, signerad.

346983. MARTIN SJÖBLOM. Stilleben, olja på duk, signerad.

41x 52 cm.

Sedvanligt ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

41x 52 cm.

Sedvanligt ytslitage.

Antal besök: 2 965