KRISTALLKRONA, Carl Fagerlund, Orrefors, 1900-talets mitt.

346952. KRISTALLKRONA, Carl Fagerlund, Orrefors, 1900-talets mitt.

Höjd, inklusive kedja, 125 cm
Diameter 40 cm.

Ej genomgången.
Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd, inklusive kedja, 125 cm
Diameter 40 cm.

Ej genomgången.
Åldersslitage.

Antal besök: 4 039