GOLVUR 1800-tal.

GOLVUR 1800-tal.
3469358. GOLVUR 1800-tal.

Bredd 40 cm.
Djup 22 cm.
Höjd 194 cm.
Senare bemålning.

Bruks- och åldersslitage. Pendel saknas. Ej funktionstestat; ingen funktionsgaranti kan lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!
3469358. GOLVUR 1800-tal.

Bredd 40 cm.
Djup 22 cm.
Höjd 194 cm.
Senare bemålning.

Antal besök: 373