SATSBORD, England, 1900-talets senare hälft.

34692. SATSBORD, England, 1900-talets senare hälft.

Tre bord med rektangulär skiva klädd med grönt skinn. Det största bordets mått, längd 55, bredd 36, höjd 52 cm.

Bruksslitage, största bordet något ostadigt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 967