KITTEL, 12L, järn, 1900-tal.

KITTEL, 12L, järn, 1900-tal.
3468921. KITTEL, 12L, järn, 1900-tal.

Höjd exkl grepp ca 38,5 cm.

Slitage, rost.

Tema

Sommarhuset

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd exkl grepp ca 38,5 cm.

Slitage, rost.

Tema

Sommarhuset

Antal besök: 319