ALLMOGESTOLAR, 3st 1800-tal.

ALLMOGESTOLAR, 3st 1800-tal.
3468355. ALLMOGESTOLAR, 3st 1800-tal.

Höjd 83 cm
Sitthöjd 44-48 cm
Sittbredd 40 cm
Sittdjup 32 cm.

Ommålade , åldersrelaterat slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 83 cm
Sitthöjd 44-48 cm
Sittbredd 40 cm
Sittdjup 32 cm.

Antal besök: 206