Förkromad metall Golvlampa med höjdjusterbara sfäriska skärmar från 60-70-talet. ca Diameter 30 cm, höjd 163 cm.
tecken på slitage. En funktionell garanti tillhandahålls inte.
Ange din plats för att se transportalternativ och priser.
Hamburg - Bahrenfeld Gasstraße 4b 22761 Hamburg Tyskland