golvlampa.

3468240. golvlampa.

Förkromad metall Golvlampa med höjdjusterbara sfäriska skärmar från 60-70-talet. ca Diameter 30 cm, höjd 163 cm.

tecken på slitage. En funktionell garanti tillhandahålls inte.

3468240. golvlampa.

Föremålets betalsätt

BetalkortBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Adress
Hamburg - Bahrenfeld

Hamburg - Bahrenfeld
Gasstraße 4b
22761 Hamburg
Tyskland

Placering
Lampen-Regal
Antal besök: 27

Andra intressanta föremål