VÄSKA, Stella McCartney.

VÄSKA, Stella McCartney.
346809. VÄSKA, Stella McCartney.

Nypris 7000 kr på Donna Cennino Helsingborg
Tot höjd med kedja 60 cm
30 x 20 cm
Väskan är inte i skinn, Stella Mc Cartney använder aldrig skinn eller päls i sin design.

Obet bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tot höjd med kedja 60 cm
30 x 20 cm

Obet bruksslitage.

Antal besök: 1 368