ANN HILLBERG. Vinterförvaring. Akvarell.

3468044. ANN HILLBERG. Vinterförvaring. Akvarell.

Signerad. Ramad.
med ram: 570 x 770 mm
bildyta: 360 x 500 mm.

Ej examinerad ur ram. Bruksspår.

Gör en kostnadsfri värdering!

Signerad. Ramad.
med ram: 570 x 770 mm
bildyta: 360 x 500 mm.

Antal besök: 320