BARVAGN, 1980/90-tal.

BARVAGN, 1980/90-tal.
3467898. BARVAGN, 1980/90-tal.

Vit- och gulpatinerad metall med hyllplan i klarglas respektive spegelglas. Längd ca 91 cm, bredd 40 cm, höjd 74 cm.

Bruksslitage med ställvisa märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 415