ELDSLÄCKARE, "Pyrene" och STEREOSKOP, "Sun Sculpture". 18/1900-tal.

346736. ELDSLÄCKARE, "Pyrene" och STEREOSKOP, "Sun Sculpture". 18/1900-tal.

Till stereoskopet medföljer 27 bilder.

Bruks- och ålderrelaterat slitage. Fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 839