ADOLF LOHSE (1829-1907). Memento Mori Stilleben.

3467190. ADOLF LOHSE (1829-1907). Memento Mori Stilleben.

Adolf Lohse (1829-1907), stilleben Memento Mori, olja på duk, lagd på trä, signerad, ca. 43 x 54,5 cm, med ram ca. 58 x 68 cm.

Spridd retuschering, något smutsig.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 133