OSTKUPA med fat, glas, 1900-tal.

346686. OSTKUPA med fat, glas, 1900-tal.

Längd 25 cm.

Obetydligt nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 25 cm.

Obetydligt nagg.

Antal besök: 624