346667. OLA BILLGREN. Fotogravyr samt bok, "Ola Billgren, måleri paintings", Galerie Leger. Signerade och numrerade 80/250 samt daterad 2000.
Fotogravyr 28 x 28 cm. Bok 29 x 29,5 cm.
Fotogravyr, utan anmärkning, Bok med obetydligt bruksslitage på fodralet.
Ola Billgren (1940–2001)