PARTI SILVER, 7 delar, 1900-talets första hälft, ca 800 gram.

34663. PARTI SILVER, 7 delar, 1900-talets första hälft, ca 800 gram.

Sked, etui, 2 bägare, vas, kopp samt gaffel. Höjd 2 - 15 cm. Vikt ca 800 gr.

Slitage samt gravyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage samt gravyr.

Antal besök: 538