EVERT LUNDQUIST. "Landskap No 6", olja på pannå, sign.

346628. EVERT LUNDQUIST. "Landskap No 6", olja på pannå, sign.

22x27.

Evert Lundquist (1904–1994)

Gör en kostnadsfri värdering!

22x27.

Evert Lundquist (1904–1994)

Antal besök: 2 920