SLAGLÅSGEVÄR, 1800-tal.

SLAGLÅSGEVÄR, 1800-tal.
3466056. SLAGLÅSGEVÄR, 1800-tal.

Längd 115 cm.

Slitage, rostangrepp, lucka till fack på kolven saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 115 cm.

Antal besök: 520