BARBIE, Western, Mattel, no: 3469, 1980-tal.

3466048. BARBIE, Western, Mattel, no: 3469, 1980-tal.

Kartong ca 33,5 x 15 cm.
Western Barbie Doll Poupée.

Kartong med repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kartong ca 33,5 x 15 cm.
Western Barbie Doll Poupée.

Kartong med repor.

Antal besök: 771