FÅTÖLJ, 1940/1950-tal.

FÅTÖLJ, 1940/1950-tal.
346599. FÅTÖLJ, 1940/1950-tal.

Textilklädsel.

Slitage, fläck.

Gör en kostnadsfri värdering!

Textilklädsel.

Slitage, fläck.

Antal besök: 578