5 koppar med 5 fat, koppens höjd, ca 6 cm, fatens diameter, ca 12,5 cm.
En kopp med spricka Ett fat med minimal nagg samt mindre skrap Krackelyrer.
Ange din plats för att se transportalternativ och priser.
Köpmangatan 6 572 30 Oskarshamn Sverige