KAFFEKOPPAR med FAT, 5 st, Kina.

3465764. KAFFEKOPPAR med FAT, 5 st, Kina.

5 koppar med 5 fat, koppens höjd, ca 6 cm, fatens diameter, ca 12,5 cm.

En kopp med spricka
Ett fat med minimal nagg samt mindre skrap
Krackelyrer.

Gör en kostnadsfri värdering!

En kopp med spricka
Krackelyrer.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Adress

Köpmangatan 6
572 30 Oskarshamn
Sverige

Placering
H38
Antal besök: 109