SEKRETÄR, 1800-tal.

SEKRETÄR, 1800-tal.
34657. SEKRETÄR, 1800-tal.

Ek. Fyra lådor samt snedställd skiva med bakomliggande hyllinredning. Längd 100, bredd 48, höjd 120 cm.

Sprickor, mindre skador samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
34657. SEKRETÄR, 1800-tal.

Antal besök: 1 512