PIET HEIN & BRUNO MATHSSON. Matbord, "Superellips", Fritz Hansen, Danmark, 1978.

3465611. PIET HEIN & BRUNO MATHSSON. Matbord, "Superellips", Fritz Hansen, Danmark, 1978.

Kromade spännben i stål. Skiva fanerad med bok. Märkt. Längd 180, bredd 120, höjd 70 cm.

Bruksslitage. Skiva med smärre märken och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 620