BYRÅ, 1940/50-tal.

BYRÅ, 1940/50-tal.
3464987. BYRÅ, 1940/50-tal.

2st lådor samt klaff med 6st bakomliggande lådor
Längd ca.114 cm, bredd ca.44 cm, höjd ca.67 cm.

Lackbortfall, repor, märken.

Tema

Månadsauktion April

Gör en kostnadsfri värdering!
3464987. BYRÅ, 1940/50-tal.

Lackbortfall, repor, märken.

Tema

Månadsauktion April

Antal besök: 411