HAG kontorsstol HAG H04 Credo.

3464886. HAG kontorsstol HAG H04 Credo.

Höjdjusterbar Ergonomisk kontorsstol. Klädd med svart textil.

Tecken på slitage, repor, textil sliten på platser.

Fungerade vid katalogisering. En funktionell garanti tillhandahålls inte.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 577