LJUSPLÅTAR, mässing, 1900-talets början.

346487. LJUSPLÅTAR, mässing, 1900-talets början.

Höjd 31.5 cm.

Bruksslitage. Smärre bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 31.5 cm.

Bruksslitage. Smärre bucklor.

Antal besök: 806