Lockskål märkt "Portieux France".
Längsta längd ca 24,5 cm.
Högsta höjd ca 15 cm.
Slitage, nagg.
Längsta längd ca 24,5 cm.
Högsta höjd ca 15 cm.
Slitage, nagg.