VRIL, björk, signerad.

VRIL, björk, signerad.
3464718. VRIL, björk, signerad.

Höjd ca 30 cm.
Längd ca 45 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 30 cm.
Längd ca 45 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 376