ARNE LUNDING PETERSEN. OLJA PÅ DUK. KOMPOSITION.

3464611. ARNE LUNDING PETERSEN. OLJA PÅ DUK. KOMPOSITION.

Monogramsignerad ALP och daterad '52.Bildmått: ca 31,5 x 25 cm. Rammått: ca 44 x 37,5 cm.

Lättare ramslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lättare ramslitage.

Antal besök: 342