FAT, KINA. 1800-TAL.

FAT, KINA. 1800-TAL.
3464329. FAT, KINA. 1800-TAL.

Med kalligrafi bambu- och fladdermusdekor. Diameter: ca 12,5 cm.

Bruks- och åldersslitage. Några repor och tillverkningsdefekter.

Gör en kostnadsfri värdering!
3464329. FAT, KINA. 1800-TAL.

Antal besök: 245