SERGIO BOSQUE GARCÍA. Stilleben.

3464256. SERGIO BOSQUE GARCÍA. Stilleben.

DM-olja på konglomerat
Signerad
39x32 cm.

Ram i gjutet trä.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

DM-olja på konglomerat
Signerad
39x32 cm.

Ram i gjutet trä.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 360