1950-talets barstolssats.

1950-talets barstolssats.
3463849. 1950-talets barstolssats.

Tre barstolar från 1950-talet, stoppade säten täckta med cognacfärgat läder,
Mått på varje ca.: h. 90 cm, diameter 38 cm.

Åldersanpassade tecken på användning och gnidning, repor och gnidning på platser, rost.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 322