TRÄDGÅRDSBORD, 1900-tal.

TRÄDGÅRDSBORD, 1900-tal.
346383. TRÄDGÅRDSBORD, 1900-tal.

Metallunderrede. Diameter 109, höjd 71 cm.

Bruksslitage. Fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Fläckar.

Antal besök: 542