KARIN PARROW (1900-1984). Lyktan, Marstrand. Olja på duk. Utförd omkring 1977.

346308. KARIN PARROW (1900-1984). Lyktan, Marstrand. Olja på duk. Utförd omkring 1977.

Signerad Karin Parrow. 50 x 65 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 029