3462632. STOLAR, 4 ST, 1800-TAL OCH SENARE.
att inkludera en George III mahogny Chippendale-stil stol, en George III ekstol, en mahognystol från 1800-talet och en George III-stil snidningsstol (4).
allmänna märken och slitage, spån och skav, vissa förluster runt benen av ek exempel.