TULWAR, 2 st., indiska, 1900-tal, mässing.

3462322. TULWAR, 2 st., indiska, 1900-tal, mässing.

För dekoration.
Totallängd (inkl balja) 90 cm.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

För dekoration.

Slitage, skador.

Antal besök: 510