MOSSE STOOPENDAAL. Skrattmås på Tåkern. Akvarell, signerad och daterad juni -26.

346220. MOSSE STOOPENDAAL. Skrattmås på Tåkern. Akvarell, signerad och daterad juni -26.

20 x 28 cm.

Ej examinerad ur glas.

Mosse Stoopendaal (1901–1948)

Gör en kostnadsfri värdering!

20 x 28 cm.

Ej examinerad ur glas.

Mosse Stoopendaal (1901–1948)

Antal besök: 1 271