STRINGHYLLA, ek/metall, 2000-tal.

3462102. STRINGHYLLA, ek/metall, 2000-tal.

6 ekfanerade hyllplan, vita grindar. Längd 60, höjd 77 cm.
Hyllplan 58x20 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Hyllplan 58x20 cm.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 438