346192. SERVISDELAR, porslin, 41 delar. "Viol", Hackefors, 1900-talets andra hälft5.
1 större rund bricka/fat.
3 serveringsfat.
3 ljusstakar.
2 cigaretthållare.
1 sockerskål.
1 gräddsnipa.
2 vaser.
14 kaffekoppar med fat.
14 assietter.
Smärre bruksslitage, nagg.